HDM Endüstriyel Hammadde Ltd. Şti. olarak hassas döküm sektöründe faaliyet gösteren firmalara , metal döküm aşamasına kadar olan süreçte kullanılan hammadde ve makinelerin tedariğini sağlıyoruz. Hassas döküm mumları, seramik çamur katkı malzemeleri, mum enjeksiyon tezgahları ve diğer hassas döküm ekipmanları ile hizmetinizdeyiz. Her geçen gün gelişen firmamızın bugün birçok dökümhanede kurulu makine ve ekipmanları mevcuttur. Ayrıca birçok firmaya da düzenli olarak mum ve kolloidal silika gibi sarf malzemeleri tedarik etmekteyiz.

 

Otomotiv, havacılık sanayii, tıp ekipmanları, denizcilik ekipmanları, güvenlik sistemleri, tarım makineleri, inşaat gereçleri, silah parçaları, tekstil makineleri, spor ekipmanları gibi pek çok sektör için yapılan hassas döküm ürünlerinin tamamında kullanılabilen ürünlerimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

 

Hizmet verdiği her müşterisine sürekli yenilikçi çözümler sunan ve öncü olmayı hedefleyen HDM Endüstriyel Hammadde Ltd. Şti. için kalite, müşteri memnuniyeti, insana ve çevreye saygı öncelikli prensiplerdir. Bugün olduğu gibi bundan sonra da bu prensipler doğrultusunda, daha da iyiye ulaşmak için çalışmalarımızı aynı kararlılıkla sürdüreceğiz.

 

Misyonumuz; “Müşteri odaklı bakış açısı ile her zaman sizlere kaliteli, ekonomik ve güvenilir çözümler sunmaktır. Doğru ürünü, doğru zamanda, doğru maliyet ile müşterilerimize ulaştırmak ve Hassas Döküm sektörünün ülkemizdeki, bir numaralı çözüm ortağı olmaktır.”

 

Vizyonumuz; “Verdiğimiz her türlü hizmet ile Hassas Döküm sektörünün ülkemizde daha da gelişmesine, yaygınlaşmasına ve büyümesine destek olmak. Ülkemizde sektörün gelişmesini sağlayacak her türlü proje ve çalışmada yer almak.”

 

HDM Endüstriyel Ltd. Şti.